Poszewka dekoracyjna ŚWIĄTECZNY LAS 40x40 cm, czerwona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Tworzywo
- 100% mikrofibra
Kolor
- Czerwony
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Długość: 40 cm
Wykonanie
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce bębnowej
- Zamknięcie na zamek błyskawiczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poszewki na poduszki |
|---|---|
| EAN: | 5793404026497 |
| ? Kolor: | Czerwony |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 40 cm |
| ? Materiał: | Mikrofibra |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Świąteczny |
| Typ: | Powłoczki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
