Poszewka dekoracyjna na podeszkę JEDNOROŻEC 40x50 cm, fioletowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra
Kolor
- fioletowy
- Biały
Wymiary
- Szerokość: 40 cm
- Długość: 50 cm
Informacje
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
- Zamknięcie na zamek błyskawiczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poszewki na poduszki |
|---|---|
| EAN: | 5793405026335 |
| ? Kolor: | Fioletowy |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 50 cm |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 50 cm |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
