Poszewka na poduszkę LAUKE 70 x 90 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Szczegóły:
- Materiał - 80% bawełna + 20% poliester
- Gramatura - 135 g/m2
- Wymiar - 70 x 90 cm
- Zapięcia: Guzik
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poszewki na poduszki |
|---|---|
| EAN: | 8596605050394 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
