Turkusowe krzesło biurowe NARNI VELVET
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Turkusowy
- Plastik
Rozmiar
- Szerokość: 57 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość: 56,5 cm
- Głębokość siedziska: 44 cm
- Wysokość: 91 cm
- Wysokość siedziska: 43 - 52 cm
- Waga: 8,7 kg
Wersja
- Do samodzielnego montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pracownia |
|---|---|
| EAN: | 5903332061587 |
| ? Kolor: | Turkusowy |
| ? Szerokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Głębokość: | 56,5 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Kółeczka: | Na kółeczkach |
| Materiał nóg: | Plastik |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Obrotowe |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Regulacja: | Tak |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowane |
| Wygląd: | Biurowe |
| Wysokość siedziska: | 43 - 52 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
