Szara ławka o konstrukcji bambusowej MOODE
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina: Szara
- Lakierowany bambus: Naturalny
Wymiary
- Szerokość: 92 cm
- Głębokość: 35 cm
- Wysokość: 43 cm
- Nośność: 90 kg
Informacje
- 1 półka na buty
- Dostarczane zdemontowane
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przedpokój |
|---|---|
| EAN: | 5902142663073 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Bambus |
| Waga: | 5 kg |
| ? Szerokość: | 92 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 35 cm |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Bez miejsca do przechowywania |
| Składane: | Nie |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
