Prześcieradło BASIC jasnofioletowe 200x220 cm
Opis szczegółowy produktu
Bawełniane prześcieradło
Klasyczne i wciąż poszukiwane prześcieradło z mieszanki bawełnianej z udziałem 80% bawełny i 20% poliestru jest przyjemne w dotyku i delikatne dla skóry. Jest popularne ze względu na swoją lekkość, przewiewność i jednocześnie większą trwałość dzięki domieszce poliestru. Materiał przy odpowiedniej pielęgnacji długo zachowuje swój kształt i kolor, a w porównaniu do czystej bawełny jest mniej podatny na zagniecenia i łatwiejszy w utrzymaniu. Idealny wybór do przedszkoli, hoteli i różnych typów obiektów noclegowych.
Materiał
- 80% bawełna | 20% poliester
Wymiar
- 200 x 220 cm
Kolor
- Jasnofioletowy
Właściwości
- Prześcieradło nie jest napinane
- Prześcieradło jest bez gumki
- Zalecana temperatura prania: 30 °C (wg etykiety producenta)
- Zalecane pranie: każdy tydzień, co najmniej 1x na 14 dni
- Prześcieradło wymaga prasowania
- Prześcieradło nie jest odpowiednie do suszenia w suszarce
- Przy pierwszym praniu należy prać oddzielnie!
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradło 200 x 220 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła bawełniane 200 x 220 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Fioletowy |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar: | 200 x 220 cm |
| Z gumką: | Nie |
| Suszenie w suszarce: | Nie |
| Elastyczne: | Nie |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko podwójne |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
