Frotte prześcieradło EXCLUSIVE pomarańczowe 140 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 80% bawełna | 20% poliester
- Gramatura: 170 g/m²
Kolor
- Pomarańczowy
Wymiary
- Rozmiar: 140 x 200 cm
Właściwości
- Delikatny materiał, przyjemny w dotyku
- Wysoka elastyczność, utrzymuje stały kształt
- Bez prasowania
- Obszycie gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem dokładnie wyprać prześcieradło
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- W suszarce zalecamy suszyć na niskie temperatury
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 140 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła frotte 140 x 200 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Pomarańczowy |
| ? Gramatura: | 170 g/m2 |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 25 cm |
| Typ: | Na łóżko pojedyncze |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
