Prześcieradło jersey kremowe 180 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% bawełna
- Gramatura: 145 g/m²
Kolor
- Kremowy
Wymiary
- Wymiar: 180 x 200 cm
Właściwości
- Miły i mocny materiał o długiej trwałości
- Wysoka elastyczność, nie przesuwa się i trzyma się mocno
- Nie wymaga prasowania
- Obszyte gumą na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne wskazówki
- Przed pierwszym użyciem dokładnie wypierz prześcieradło
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1 raz na 14 dni
- W suszarce zaleca się suszenie w niskiej temperaturze
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm
Często pytacie 🙋
Jak często powinienem prać prześcieradło jersey, aby długo pozostało piękne?
Zalecamy prać prześcieradło co 1-2 tygodnie, w miarę potrzeby. Używaj delikatnego żelu do prania i pierz w temperaturze 30–40 °C, aby prześcieradło zachowało swoją miękkość. Unikaj silnych proszków, które mogą szorować włókna i prześcieradło stwardnieje.
Wskazówka: Ustaw dodatkowe płukanie, aby usunąć wszystkie resztki detergentu.
Jak suszyć prześcieradło, aby nie straciło elastyczności?
Susz na powietrzu w cieniu, jeśli używasz suszarki, ustaw niską temperaturę. Unikaj bezpośredniego słońca, które może powodować blaknięcie.
Wskazówka: Po wyjęciu z pralki prześcieradło potrząśnij – zmniejszysz w ten sposób zmarszczki.
Co zrobić, aby prześcieradło nie wyblakło i pozostało przyjemne?
Unikaj wybielaczy i suszenia na bezpośrednim słońcu. Pranie w zimnej wodzie zachowuje kolory i miękkość włókien.
Wskazówka: Przed praniem oddziel prześcieradło od ręczników i tkanin poliestrowych, które mogą powodować mechacenie.
Czy mogę prasować prześcieradło, jeśli jest pogniecione?
Prześcieradła jersey nie prasuj, zazwyczaj zmarszczki prostują się same. Jeśli to konieczne, użyj średniej temperatury.
Wskazówka: Unikaj prasowania, gdy prześcieradło jest jeszcze wilgotne.
Jak mogę zapobiec rozciąganiu i deformacji prześcieradła?
Podczas prania i suszenia stosuj niskie temperatury i delikatny cykl. Nie przepełniaj pralki i nie rozciągaj prześcieradła, gdy jest mokre.
Wskazówka: Uważaj na płyn do płukania – może zmniejszyć elastyczność prześcieradła.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey 180 x 200 cm |
|---|---|
| EAN: | 8596605001365 |
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Gramatura: | 145 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,8 kg |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
