Prześcieradło z mikrofibry z gumką kremowe 180 x 200 cm
Produkty powiązane
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
173 zł
–50 %
Hotelowa satynowa pościel adamaszkowa biała
W magazynie
(>10 szt)
86 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -5%: "MINUS5"
od 795 zł Do –38 %
Łóżko IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, biały/dąb sonoma
W magazynie
(>10 szt)
od 492 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Stolik nocny HAVANA dąb truflowy
W magazynie
(>10 szt)
154 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
631 zł
–16 %
Górny materac ochronny TOPPER HR 180 x 200 cm
W magazynie
(1 szt)
526 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Narzuta na łóżko TIRSO szaro-biała
W magazynie
(>10 szt)
od 69 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Petrolowa zasłona zaciemniająca VELVET 140x270 cm
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
BARDZO NISKA CENA
Plaster rozgrzewający z kapsaicyną i proszkiem ceramicznym dalekiej podczerwieni 12x18cm
W magazynie
(>10 szt)
8 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
173 zł
–34 %
Szlafrok frotte Deluxe biały
W magazynie
(6 szt)
114 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Stołek z uchylną pokrywą OTTOMAN 110x38 cm, ciemnoszary
W magazynie
(2 szt)
311 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
17 zł
–11 %
Wieczna róża ze złotą łodygą SIF, różowa
W magazynie
(>10 szt)
15 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
50 zł
–16 %
Torba podróżna NORLANDER XCITE, metaliczny srebrny
W magazynie
(>10 szt)
42 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
52 zł
–53 %
Prześcieradło jersey ciemnoróżowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
24 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
69 zł
–42 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE różowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
69 zł
–42 %
Jersey prześcieradło EXCLUSIVE musztardowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE czerwone 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
45 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
78 zł
–33 %
Prześcieradło frotte EXCLUSIVE czerwone 160x200 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% mikrofibra
- Gramatura: 160 g/m²
Kolor
- Kremowy
Wymiary
- Rozmiar: 180 x 200 cm
Właściwości
- Delikatny i mocny materiał o długiej żywotności
- Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i trzyma mocno
- Nie wymaga prasowania
- Obszyty gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem dokładnie wypierz prześcieradło
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (według etykiety producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- W suszarce suszyć na niskiej temperaturze
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła |
|---|---|
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,8 kg |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko podwójne |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
