Ręcznik plażowy szybkoschnący NAUTICA kolorowy 100 x 180 cm, 100% mikrofibra
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% absorpcyjne mikrofibra
- Gramatura: 250 gsm
- Waga: 450 g
Wymiar
- 100 × 180 cm (tolerancja ± 5 %)
Specyfikacja i konserwacja
- Miękki materiał o wysokiej chłonności, który jednocześnie szybko schnie
- Detale druku muszli i rozgwiazdy wyglądają bardzo realnie
- Elegancki i ponadczasowy motyw
- Dostateczna ilość miejsca dla wygodnego leżenia na plaży i leżaku (100 × 180 cm)
- Odporność na piasek
- Idealny do podróży
- Zalecana temperatura prania do 40 °C
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki plażowe |
|---|---|
| EAN: | 5906679835569 |
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,45 kg |
| ? Rozmiar: | 100 x 180 cm |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
