Szybkoschnący Ręcznik plażowy XXL SERIVA kolorowy 150 x 210 cm, 100% mikrofibra
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% absorpcyjna mikrofibra
- Gramatura: 250 gsm
Wymiar
- 150 × 210 cm (tolerancja ± 3 %)
Specyfikacja i konserwacja
- Delikatny materiał z wysoką chłonnością, który jednocześnie szybko schnie
- Wyrazisty nadruk tropikalnego zachodu słońca
- Elegancki i ponadczasowy motyw
- Extra duży wymiar dla maksymalnego komfortu na plaży, leżaku i podczas odpoczynku przy wodzie
- Odporność na piasek
- Idealny do podróży
- Zalecana temperatura prania do 40 °C
- Nie wybielać, nie czyścić chemicznie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki plażowe |
|---|---|
| EAN: | 5902311489947 |
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,45 kg |
| ? Rozmiar: | 150 x 210 cm |
| Szybkoschnące: | Szybkoschnące |
| Typ: | Ręczniki kąpielowe |
| Wersja: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
