Ręcznik CLYR 50x100 cm ciemnoszary, 100% bawełna
Produkty powiązane
Nowość
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
LED świeczki tealight w kształcie serca HEARTS, zestaw 6 szt.
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
12 zł
–8 %
Patyczkowy dyfuzor zapachowy TERRAPUR LEMON 90 ml
W magazynie
(>10 szt)
11 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Perfumy do prania AMARELLA COLAVERA 500 ml
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Perfum do prania AMARELLA CLASSIC skoncentrowany 250 ml
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
12 zł
–16 %
Zestaw 2 kamionkowych świeczników IDEAS 4 SEASONS, czarny
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Płynne żelazko w sprayu AMARELLA FLORALIS 500 ml
W magazynie
(>10 szt)
14 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
10 zł
–10 %
Ultradźwiękowy środek odstraszający komary do gniazdka GRUNDIG
W magazynie
(>10 szt)
9 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
19 zł
–15 %
Ręcznik CARRARA 60x100 cm jasnoszary, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
16 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
292 zł
–41 %
Szary bambusowy kosz na bieliznę SOBIKON
W magazynie
(>10 szt)
170 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
57 zł
–17 %
Metalowy regał łazienkowy nad pralką FIXANO 170x60-90 cm, szary
W magazynie
(>10 szt)
47 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Wieszak ścienny PIANO HANGER 45,5x11 cm, szaro-czarny
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Teleskopowa półka łazienkowa BLAKO, biała
W magazynie
(>10 szt)
110 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
60 zł
–13 %
Kosmetyczka WASHBAG zestaw 3 szt., czarna
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
27 zł
–3 %
Organizer na kosmetyki DELUXA ø 23 cm, transparentny
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Szafka łazienkowa LEHAC 30x82 cm, biała
W magazynie
(>10 szt)
312 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 500 g/m2
Kolor
- Ciemnoszary
Wymiar
- 50 x 100 cm
Specyfikacja
- Z bordiurą
- Z pętelką
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. na 60 °C
- Suszenie w suszarce na niską temperaturę
- Prasować na średnią temperaturę
- Nie bielić, nie czyścić chemicznie
- Nie prać z odzieżą, która posiada zamki i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie zaleca się używania płynu do płukania
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki |
|---|---|
| EAN: | 8719023540982 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Gramatura: | 500 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,25 kg |
| ? Rozmiar: | 50 x 100 cm |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
