Ręczniki świąteczne w opakowaniu prezentowym zestaw 6szt
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
233 zł
–45 %
Białe plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
128 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
432 zł
–9 %
Biały stół z blatem w dekorze dąb sonoma MADO 80x80
W magazynie
(4 szt)
389 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Korzystne zestawy
43 zł
–30 %
Świąteczne skarpetki z norweskim wzorem, zestaw upominkowy 4 pary - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–42 %
Niski fartuch do pasa z eko skóry GRILL AND SERVE, czarny
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Fartuch kuchenny czarno-biały CLOVER
W magazynie
(9 szt)
26 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ścierki VESTRA 50x70 cm, 3 sztuki
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw prezentowy ściereczek ROSES zestaw 6szt
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw prezentowy ściereczek WIEŚ zestaw 6szt
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ściereczki LINTERO 50x70 cm, 3 szt.
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Fartuch kuchenny MOOD FOR FOOD, kremowy
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 5 zł Do –37 %
Szwedzka ściereczka CRYSTAL żółta
W magazynie
(>10 szt)
od 4 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
17 zł
–41 %
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw prezentowy ściereczek LAWENDA zestaw 6szt
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
17 zł
–29 %
Ścierki kuchenne standardowe 5 sztuk
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ścierki ZAVONA 50x70 cm, 3 szt.
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ściereczki i rękawice kuchenne |
|---|---|
| EAN: | 8596605045512 |
| ? Kolor: | Biały, Beżowy, Czerwony |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,3 kg |
| ? Rozmiar: | 40 x 60 cm |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
