Ściereczki w opakowaniu prezentowym OLIVE zestaw 6szt
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 5 zł Do –37 %
Szwedzka ściereczka CRYSTAL zielona
W magazynie
(>10 szt)
5 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ścierki ZAVONA 50x70 cm, 3 szt.
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
17 zł
–29 %
Ścierki kuchenne standardowe 5 sztuk
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ścierki TESSARO 50x70 cm, 5 szt.
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Ściereczki LINTERO 50x70 cm, 3 szt.
W magazynie
(>10 szt)
12 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw prezentowy ściereczek ROSES zestaw 6szt
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Fartuch kuchenny czarno-biały CLOVER
W magazynie
(10 szt)
26 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Fartuch kuchenny MOOD FOR FOOD, szary
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Fartuch kuchenny MOOD FOR FOOD, kremowy
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw prezentowy ściereczek LAWENDA zestaw 6szt
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
60 zł
–70 %
Niebieska ściereczka FREJA LIGHT BLUE
W magazynie
(10 szt)
18 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 5 zł Do –37 %
Szwedzka ściereczka CRYSTAL żółta
W magazynie
(>10 szt)
od 4 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
17 zł
–41 %
Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw prezentowy ściereczek WIEŚ zestaw 6szt
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw prezentowy ściereczek KAWA zestaw 6szt
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Opis szczegółowy produktu
Informacje
- Materiał: 100% bawełna
- Rozmiar: 40 x 60 cm
- Zalecana temperatura prania: 40 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ściereczki i rękawice kuchenne |
|---|---|
| EAN: | 8596605061215 |
| ? Kolor: | Beżowy, Zielony, Miętowy |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,6 kg |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
