Beżowa 3-osobowa sofa AMBER
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina: Beżowa - Linea 3
- Drewno: Buk
Wymiary
- Szerokość: 180 cm
- Głębokość siedziska: 55 cm
- Głębokość całkowita: 75 cm
- Wysokość siedziska: 43,5 cm
- Wysokość: 90 cm
- Wysokość nóżek: 24 cm
Specyfikacja
- Dostarczane w stanie do montażu
Uczyń swój dom przytulniejszym sofami w stylu skandynawskim. Dwuosobowe i trzyosobowe sofy są idealne do małych mieszkań, gdzie oszczędzają miejsce. To najoszczędniejsze rozwiązanie strefy relaksu w domu. Sofy nie są dominujące tylko w salonach, pasują również do biur lub pokoi dziecięcych. Całościowy efekt podkreśla przyjemna w dotyku powierzchnia sofy. Trendem ostatnich lat jest aksamitnie delikatne obicie lub typowy prążkowany sztruks. Pozwól sobie na rozpieszczanie i relaks.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Sofy |
|---|---|
| EAN: | NORDIC |
| ? Kolor: | Beżowy |
| Waga: | 22 kg |
| ? Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Dekor drewna: | Buk |
| Głębokość: | 75 cm |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Bez miejsca do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość nóżek: | 24 cm |
| Wysokość siedziska: | 43,5 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
