Stolik RTV CLARA 160 cm z półką ścianacką, dąb szafirowy/czarny marmur
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
- Metalowa podstawa
Kolor
- Dekor dąb szafirowy
- Czarna podstawa
- Dekor czarny marmur
Wymiary stolika RTV
- Szerokość: 160 cm
- Głębokość: 32 cm
- Całkowita wysokość z podstawą: 54,5 cm
- Wysokość stolika bez podstawy: 34 cm
- Szerokość metalowej podstawy: 136 cm
- Głębokość metalowej podstawy: 32 cm
- Wysokość metalowej podstawy: 20,5 cm
- Wymiary rurki metalowej podstawy: 2 x 2 cm
- Waga brutto: 25 kg
Wymiary półki
- Całkowita szerokość:
- Wysokość:
Specyfikacja
- 2 szuflady
- Otwarta przestrzeń do przechowywania
- 1 półka
- Dostarczane zdemontowane
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoliki RTV |
|---|---|
| EAN: | 0755777585983 |
| ? Materiał: | MDF |
| Waga: | 25 kg |
| ? Szerokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 54,5 cm |
| Dekor drewna: | Dąb |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kształt: | Wąski |
| Miejsce do przechowywania: | Z półką, Z szafkami |
| System zamykania: | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia: | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
