Stolik RTV DOLCE 180 cm, biały
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
Kolor
- Biały z delikatnym połyskiem
Wymiary
- Szerokość: 180 cm
- Głębokość: 30 cm
- Całkowita wysokość: 50 cm
- Wysokość stolika bez podstawy: 40 cm
- Wysokość podstawy: 10 cm
- Szerokość podstawy: 160 cm
- Waga brutto: 30 kg
Specyfikacja
- 3 szuflady
- Dostarczane w częściach do montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoliki RTV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586836 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | MDF |
| Waga: | 30 kg |
| ? Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kształt: | Wąski |
| Miejsce do przechowywania: | Z szafkami |
| System zamykania: | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia: | Bez nožiček |
| Wieszak na telewizor: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
