Szafka RTV BALANCE 150 cm z dwiema półkami ścienne, biała/złota
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- MDF
Kolor
- Biała
- Złota
Wymiary szafki RTV
- Szerokość: 150 cm
- Głębokość: 30 cm
- Całkowita wysokość: 48 cm
- Wysokość nóżek: 15,5 cm
- Waga brutto: 30 kg
Wymiary półki
- Całkowita szerokość:
- Wysokość:
Specyfikacja
- 3 szuflady
- 2 półki
- Dostarczane w częściach
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoliki RTV |
|---|---|
| EAN: | 0755777586034 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Materiał: | MDF |
| Waga: | 30 kg |
| ? Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 48 cm |
| Głębokość: | 30 cm |
| Kształt: | Wąski |
| Miejsce do przechowywania: | Z półką, Z szafkami |
| System zamykania: | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia: | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor: | Nie |
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
