Stół do jadalni BERGEN 100x70 cm czarny
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał stołu
- MDF: Czarny
- Drewno: Buk
Rozmiary stołu
- Szerokość: 100 cm
- Głębokość: 70 cm
- Wysokość: 75 cm
- Pasuje do krzeseł York.
Chłodna skandynawska inspiracja. Wprowadź do swojego wnętrza równowagę kolorów i dodatków. Zamieszkaj w stylu skandynawskim. Jego lekkość, zwiewność i funkcjonalność Cię urzekną. Solidne meble, metalowe lub szklane dodatki oraz efektowne oświetlenie to elementy domu inspirowanego stylem skandynawskim. Duże otwarte pomieszczenia bez ciemnych kątów i ścianek działowych optycznie powiększają przestrzeń. Skandynawskie jadalnie są idealnie praktyczne. Wszystkie niezbędne rzeczy mają wyznaczone miejsce, dzięki czemu łatwiej utrzymać je w czystości. Nie obawiaj się ubarwić czarnego stołu Bergen wyraźnym akcentem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Stoły |
|---|---|
| EAN: | 2010100148906 |
| ? Kolor: | Czarny |
| Waga: | 20 kg |
| ? Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Dekor drewna: | Buk |
| Głębokość: | 70 cm |
| Grubość blatu: | 18 mm |
| Ilość miejsc: | dla 6 osób |
| Kształt: | Prostokątny |
| Kształt nóg: | Cztery nogi |
| Materiał blatu: | MDF |
| Nośność: | 150 kg |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Rozmiar stołu: | 100 x 70 x 75 cm |
| Wielkość: | Mała |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
