Świecąca bawełniana pościel do łóżeczka MAGIC STARS niebieska
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Niezmiennym i najbardziej rozpowszechnionym materiałem pościeli jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i świetnie odprowadza wilgoć. Jest zatem odpowiednia także dla osób, które więcej się pocą w nocy. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełnicy, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bio bawełna
Kolor
- Niebieski
- Biały
- Szary
Właściwości
- Duże gwiazdy na pościeli świecą w ciemności
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1 raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 40 - 60 °C (wg etykiety producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i wyblaknięciu kolorów
Zawartość opakowania według wyboru wariantu
- Pościel 100 x 135 cm: 1 sztuka poszewka na kołdrę 100 x 135 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 40 x 60 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Świecąca pościel |
|---|---|
| EAN: | 4251797401426 |
| ? Kolor: | Biały, Szary, Niebieski |
| ? Rozmiar kołdry: | 100 x 135 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 40 x 60 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 - 60 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 50 zł |
| Motyw pościeli: | Zwierzęta, Dziecięcy |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
