Prezent ze szkła LED SPARK, szary
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Szkło: szare lustrzane wykończenie
Wymiary
- Rozmiar S: 10 x 10 x 10 cm
- Rozmiar M: 12 x 12 x 12 cm
- Waga: 540g / 770g
Wykonanie
- Z oświetleniem LED, ciepła biel
- Z timerem
- Działa na 2 bateriach AA, brak w zestawie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Świeczniki |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Materiał: | Szkło |
| Waga: | 0,2 kg |
| ? Szerokość: | 10 cm, 12 cm |
| Wysokość: | 12 cm, 10 cm |
| Głębokość: | 10 cm, 12 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| LED: | Tak |
| Źródło: | Na baterie |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
