Krzesło PIANO VELVET w kolorze ciemnoniebieskim
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Tapicerka: Bluvel 86 niebieski
- Metal: czarny, złoty
Wymiary krzesła
- Szerokość: 46 cm
- Głębokość: 42 cm
- Wysokość: 84 cm
- Wysokość siedziska: 49 cm
- Nośność: 120 kg
Neutralne kolory stanowią świetną bazę dla każdego wnętrza. Połączenie neutralnych tonów z jednym odważnym kolorem tworzy idealnie jasną przestrzeń. Zainspiruj się krajami skandynawskimi, które łączą delikatne kolory z naturalnymi materiałami. Skandynawskie jadalnie są pełne jasnych, świeżych ziół, a przy tym są w pełni funkcjonalne i praktyczne. Ciemnoniebieskie krzesło do jadalni Piano Velvet ze złotymi elementami będzie ozdobą jadalni. Uzupełnij ciemne krzesła jasnym drewnianym stołem. W jadalni postaw na umiarkowane dodatki, które nadają się do użytku. Sięgnij także po lniane wiszące donice, w których możesz umieścić rośliny zimozielone lub zioła.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wiosenne wyprzedaże magazynowe |
|---|---|
| EAN: | 05901477281242 |
| ? Kolor: | Czarny, Niebieski |
| Waga: | 4 kg |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczne |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
