Różowa 3-osobowa sofa AMBER
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina: Linea 10 różowa
- Drewno: Buk
Wymiary
- Szerokość: 180 cm
- Głębokość siedziska: 55 cm
- Głębokość całkowita: 75 cm
- Wysokość siedziska: 43,5 cm
- Wysokość: 90 cm
- Wysokość nóżek: 24 cm
Specyfikacja
- Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
Ocieplcie swoje wnętrze sofami w stylu skandynawskim. Dwuosobowe i trzyosobowe sofy są idealne do małych mieszkań, gdzie oszczędzają przestrzeń. To najekonomiczniejsze rozwiązanie strefy wypoczynkowej w domu. Sofy nie są dominującym elementem tylko salonów, pasują również do biur lub pokoi dziecięcych. Całkowite wrażenie dopełnia przyjemna w dotyku powierzchnia sofy. Trendem ostatnich lat jest aksamitnie delikatne obicie lub charakterystyczny prążkowany welur. Pozwólcie się rozpieszczać i zrelaksować.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wiosenne wyprzedaże magazynowe |
|---|---|
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Szerokość: | 180 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Dekor drewna: | Buk |
| Głębokość: | 75 cm |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Bez miejsca do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Rozkładana: | Nie rozkładana |
| Wielkość: | trzyosobowa |
| Wysokość nóżek: | 24 cm |
| Wysokość siedziska: | 43,5 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
