Metalowy wieszak ścienny na kapcie i ręczniki GLIDE
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Metal: czarny
- Plastik: czarny
Wymiary
- Długość: 51 cm
- Głębokość: 6 cm
- Wysokość: 6,5 cm
Informacje
- Na kapcie lub ręczniki
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wieszaki ścienne |
|---|---|
| EAN: | 5907451339602 |
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Materiał: | Metal, Plastik |
| Waga: | 1 kg |
| ? Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 6,5 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Umieszczenie: | Naścienne |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
