Różowe pudełko do przechowywania UNICORN
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Papier (korpus)
- Polipropylen (włóknina + materiał jednorożec)
- Poliuretan (materiał brokatowy)
Kolor
- Różowy
Wymiary
- Długość: 31 cm
- Szerokość: 29 cm
- Wysokość: 29 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dziecięce pudełka do przechowywania |
|---|---|
| EAN: | 3560238650479 |
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Materiał: | Papier |
| ? Szerokość: | 29 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Długość: | 31 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| System zamykania: | Bez pokrywy |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
