Poduszka dekoracyjna dziecięca RAINBOW 40x40 cm
Produkty powiązane
21 zł
–4 %
Poduszka dekoracyjna MICKEY MOUSE 40x40 cm - więcej kolorów
W magazynie
(1 szt)
20 zł
Promocja
31 zł
–12 %
Poduszka ogrodowa MILLY INDIGO 50x30 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Promocja
33 zł
–33 %
Poduszka dekoracyjna RORY 45x45 cm, ciemnozielona
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Promocja
32 zł
–9 %
Poduszka zewnętrzna MADISON CHECK 50x50 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Promocja
33 zł
–30 %
Okrągła poduszka dekoracyjna MATS 40 cm, różowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
34 zł
–8 %
Poduszka ogrodowa SOPHIE PINK 50x50 cm, beżowy
W magazynie
(9 szt)
31 zł
51 zł
–9 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych CALINO 45x45 cm, zielono-niebieski
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Promocja
33 zł
–15 %
Dekoracyjna poduszka RORY 45x45 cm, różowa
W magazynie
(>10 szt)
28 zł
33 zł
–3 %
Poduszka dekoracyjna ROMIE 45x45 cm, brązowo-pomarańczowa
W magazynie
(>10 szt)
32 zł
Promocja
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna EMPARO 50x50 cm, beżowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
Wymiary
- Szerokość: 38 cm
- Długość: 38 cm
- Wysokość: 6 cm
- Gęstość: 365 g/m2
- Waga: 0,125 kg
Informacje
- Zalecamy pranie w temperaturze 30°C
- Nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej
- Pokrowca nie można zdjąć
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 3560232574115 |
| ? Kolor: | Biały, Różowy, Pomarańczowy, Miętowy |
| ? Materiał: | Bawełna |
| Waga: | 0,35 kg |
| ? Rozmiar: | 38 x 38 cm |
| ? Szerokość: | 38 cm |
| ? Zapięcie: | Bez zapięcia |
| Długość: | 38 cm |
| Motyw: | Abstrakcja, Dziecięcy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
