Różowe pudełko składane PINK STAR
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Papier
- Polipropylen
Kolor
- Różowy
Wymiary
- Szerokość: 29 cm
- Długość: 29 cm
- Wysokość: 29 cm
- Waga: 520 g
Informacje
- Składanie
- Bez uchwytu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dziecięce pudełka do przechowywania |
|---|---|
| EAN: | 3560238325490 |
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Materiał: | Papier, Polipropylen |
| ? Szerokość: | 29 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Długość: | 29 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| System zamykania: | Bez pokrywy |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
