Jasnoszare krzesło BALI MARK VELVET z czarnymi nogami
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Plastik: Jasnoszary
- Aksamitna poduszka: Jasnoszary
- Drewno: czarne
Wymiary krzesła
- Szerokość: 49 cm
- Szerokość siedziska: 48 cm
- Głębokość: 55,5 cm
- Głębokość siedziska: 43 cm
- Wysokość: 82,5 cm
- Wysokość siedziska: 45,5 cm
- Nośność: 100 kg
Dzięki pastelowym kolorom, czystym liniom i prostym kształtom z łatwością uzyskasz autentyczną atmosferę krajów skandynawskich . Jednocześnie styl skandynawski jest wysoce funkcjonalny i zrównoważony. Docenisz to w każdej skandynawskiej jadalni i kuchni. Postaw na naturę i trzymaj się naturalnych materiałów nawet przy wyborze mebli. Praktyczne jasnoszare krzesło Bali Mark z bukowymi nogami w kolorze czarnym i przyjemnym siedziskiem z aksamitnej tkaniny podkreśla nordycki charakter. Jasnoszare krzesła można łatwo połączyć z masywnym stołem jadalnym. Postaw na dużo światła i zielonych ziół, które wprowadzą do przestrzeni urok Północy.
Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do użytku komercyjnego, tylko do użytku domowego.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary, Czarny |
| ? Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 82,5 cm |
| Głębokość: | 55,5 cm |
| Materiał nóg: | Drewno |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Materiał siedziska: | Plastik |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Pikowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczne |
| Wysokość siedziska: | 45,5 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
