Materac kieszeniowy MASS COMFORT 21cm 120 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
- Rozmiar materaca: 120 x 200 cm
- Wysokość: 21 cm
- Szerokość: 120 cm
- Długość: 200 cm
- Gęstość kieszonek: 262 szt. / m2
- Twardość materaca: Średnia H3, twardsza H4, dwie twardości
Specyfikacja
- 7-strefowy rdzeń kieszeniowy o różnej twardości w poszczególnych częściach ciała – miększy w okolicach ramion, twardszy w okolicy lędźwi
- Obustronne obłożenie profilowaną pianką PUR dla delikatnego efektu masażu i komfortowego odczucia leżenia
- Dwie twardości – miększa H3 i sztywniejsza H4, z możliwością wyboru poprzez odwrócenie materaca
- Doskonała przewiewność i ergonomiczne podparcie kręgosłupa we wszystkich pozycjach
- Hipoalergiczny pokrowiec z zamkiem – łatwo zdejmowalny i nadający się do prania w 40 °C
Materiał - Kieszeniowe sprężyny
- Sprężyny umieszczone w oddzielnych tekstylnych kieszonkach
- Kieszonki reagują na nacisk niezależnie od innych, zapewniając perfekcyjne podparcie
- Minimalizują nacisk na stawy i dopasowują się do krzywizn ciała
- Sprężyny nie tracą elastyczności z czasem – dłuższa żywotność materaca
- Są przewiewne, nie zatrzymują ciepła i wilgoci, co znacznie ogranicza występowanie roztoczy
- Minimalizują przenoszenie ruchu – idealne dla materacy partnerskich
Materiał - Pianka PUR T25
- Pod wpływem ciepła ciała mięknie i dopasowuje się do kształtu ciała
- Materiał wyróżnia się elastycznością, wytrzymałością i długą żywotnością
- Ogranicza występowanie roztoczy i pleśni dzięki swojej przewiewności
Wskazówki
- Uzupełnij materac o wysokiej jakości stelaż, który zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza
- Ochraniacz materaca przedłuży jego żywotność
- Materac regularnie odwracaj – w pierwszym roku co najmniej 4×, w kolejnych latach przynajmniej 2×
- Materac regularnie odkurzaj – zachowasz jego właściwości i higienę
- Kolor pianki i przeszycia pokrowca mogą się różnić – nie wpływa to na funkcjonalność materaca
- Tolerancja produkcyjna materaca wynosi ± 2 cm na wysokość, szerokość i długość
- Materac dostarczany jest w stanie vakumowanym – wyjmij najlepiej w ciągu 24 h od otrzymania
- Nie używaj od razu – materac może wrócić do pierwotnego stanu nawet do 48 h
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Materace |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Rozmiar materaca: | 120 x 200 cm |
| Waga: | 21 kg, 21,6 kg |
| ? Szerokość: | 120 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3, Dwie twardości, Twarda H4 – H5 |
| ? Wysokość materaca: | 21 cm |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Twoja waga: | 91 - 120 kg, Powyżej 120 kg |
| Długość: | 200 cm |
| Nośność materaca: | 130 kg na osobę |
| Przeznaczone do: | Materac dla studentów, Matarac dla dorosłych, Materac dla bolących pleców |
| Rodzaj pianki: | Pianka PUR |
| Rodzaj sprężyn: | Sprężyny kieszeniowe |
| Strefy ortopedyczne: | 7 stref |
| Typ: | Sprężynowe |
| Wielkość: | Na jednoosobowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
