Materac kieszeniowy MASS COMFORT 21cm 180 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wymiary
- Wymiary materaca: 180 x 200 cm
- Wysokość: 21 cm
- Szerokość: 180 cm
- Długość: 200 cm
- Gęstość kieszeni: 262 szt. / m2
- Twardość materaca: Średnia H3, twardsza H4, dwie twardości
Specyfikacja
- 7-strefowy rdzeń kieszeniowy z różną twardością w poszczególnych częściach ciała – miększa w okolicy ramion, twardsza w okolicy lędźwi
- Dwustronne pokrycie profilowaną pianką PUR dla delikatnego efektu masażu i komfortowego uczucia podczas leżenia
- Dwie twardości – miększa H3 i twardsza H4, do wyboru przez obracanie materaca
- Wyjątkowa przepuszczalność powietrza i ergonomiczne wsparcie kręgosłupa we wszystkich pozycjach
- Hypoalergiczny pokrowiec z zamkiem – łatwo zdejmowalny i nadający się do prania w 40 °C
Materiał - Kieszeniowe sprężyny
- Sprężyny umieszczone w oddzielnych tekstylnych kieszeniach
- Kieszenie reagują na nacisk niezależnie od siebie i zapewniają perfekcyjne wsparcie
- Minimalizują nacisk na stawy i dostosowują się do kształtów ciała
- Sprężyny nie tracą elastyczności w czasie – dłuższa żywotność materaca
- Są przepuszczalne, nie zatrzymują ciepła i wilgoci, co znacznie ogranicza występowanie roztoczy
- Minimalizują przenoszenie ruchów – idealne dla partnerskich materacy
Materiał - Pianka PUR T25
- Pod wpływem ciepła ciała mięknie i dostosowuje się do kształtu ciała
- Materiał wyróżnia się elastycznością, wytrzymałością i długą żywotnością
- Ogranicza występowanie roztoczy i pleśni dzięki swojej przepuszczalności
Wskazówki
- Uzupełnij materac o wysokiej jakości stelaż, który zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza
- Ochraniacz materaca przedłuży jego żywotność
- Matrac regularnie obracaj – w pierwszym roku co najmniej 4 razy, w kolejnych latach przynajmniej 2 razy
- Matrac regularnie odkurzaj – zachowasz jego właściwości i higienę
- Kolor pianki i przeszycia pokrowca mogą się różnić – nie wpływa to na funkcjonalność materaca
- Wytworzone odchylenia wymiarów materaca wynoszą ± 2 cm na wysokość, szerokość i długość
- Materac dostarczany jest w stanie próżniowo pakowanym – rozpakuj najlepiej do 24 godz. po otrzymaniu
- Nie używaj od razu – materac może powracać do pierwotnego stanu nawet do 48 godz.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Materace |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Rozmiar materaca: | 180 x 200 cm |
| Waga: | 25 kg, 26,15 kg |
| ? Szerokość: | 180 cm |
| ? Twardość materaca: | Średni H3, Dwie twardości, Twarda H4 – H5 |
| ? Wysokość materaca: | 21 cm |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Twoja waga: | 91 - 120 kg, Powyżej 120 kg |
| Długość: | 200 cm |
| Nośność materaca: | 130 kg na osobę |
| Przeznaczone do: | Materac dla studentów, Matarac dla dorosłych, Materac dla bolących pleców |
| Rodzaj pianki: | Pianka PUR |
| Rodzaj sprężyn: | Sprężyny kieszeniowe |
| Strefy ortopedyczne: | 7 stref |
| Typ: | Sprężynowe |
| Wielkość: | Na dwuosobowe |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
