Zahradní set KATO SIRVON - 2 židle a kulatý stolek, černá/hnědá
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiál
- Židle: Polypropylen – hnědá
- Stolek: Kov – černá
Rozměry židle
- Šířka: 54 cm
- Šířka sedáku: 30–46 cm
- Šířka opěradla: 52,5 cm
- Hloubka: 55 cm
- Hloubka sedu: 41 cm
- Výška: 82,5 cm
- Výška sedu: 45 cm
- Výška opěradla: 39 cm
- Výška od země k područkám: 65 cm
- Nosnost: 120 kg
Rozměry stolku
- Délka: 50 cm
- Šířka: 50 cm
- Výška: 70 cm
- Hmotnost: 2,5 kg
Provedení
- Praktický a mobilní zahradní set
- Vhodný i na menší balkon nebo terasu
- Stohovatelná židle
- Nohy židle jsou odnímatelné pro snadné posezónní skladování
- Madlo uprostřed stolku pro snadné přenášení
- Odolná kovová konstrukce stolku
- Plast není UV stabilní, židle doporučujeme chránit před dlouhodobým slunečním zářením
- Dodáváno v demontovaném stavu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny, Brązowy |
| Waga: | 11,3 kg |
| Głębokość krzesła: | 55 cm |
| Ilość miejsc: | Dla 2 osób |
| Materiał krzesła: | Plastik |
| Materiał nóg: | Plastik |
| Materiał siedziska: | Plastik |
| Materiał stołu: | Metal |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Regulacja położenia: | Stałe |
| Średnica stołu: | 50 cm |
| Styl: | Nowoczesny |
| Szerokośc krzesła: | 54 cm |
| Typ: | Siedzące |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Układanie: | Produkt można układać stosowo |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Perforowana |
| Wysokość krzesła: | 82,5 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Wysokość stołu: | 70 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
| Zestawy: | Zestawy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
