Aksamitna poduszka dekoracyjna WIES 45x45 cm, zielona
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, beżowa
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna OLIVOR 45x45 cm, niebieska
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Okrągła poduszka dekoracyjna TUFO 45 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka ogrodowa PLUSHIO 50x50 cm - różne warianty
W magazynie
(>10 szt)
32 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna LETORIN 45x45 cm, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–5 %
Poduszka ogrodowa MADISON GRAPHIC 50x50 cm, pomarańczowy
W magazynie
(>10 szt)
32 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych JUNGARO 45x45 cm, wielokolorowy
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–9 %
Poduszka dekoracyjna TAFFY 45x45 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka dekoracyjna dla dzieci DINOSAURUS
W magazynie
(>10 szt)
57 zł
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych EMPARO 50x50 cm, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka dekoracyjna dziecięca WAVE 40x40 cm
W magazynie
(5 szt)
72 zł
51 zł
–9 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych CALINO 45x45 cm, zielono-niebieski
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, zielono-niebieska
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa FOLAVESA 45x45 cm, jasnoszara
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, biała
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Pokrycie: 100% bawełna
- Wypełnienie: 100% poliester
Kolor
- Zielony
Wymiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
Informacje
- Zalecana temperatura prania 30°C
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
- Zamknięcie na zamek błyskawiczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503969536 |
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| ? Materiał wypełnienia: | 100% poliester |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
