Poduszka dekoracyjna dziecięca WAVE 40x40 cm
Produkty powiązane
21 zł
–4 %
Poduszka dekoracyjna MICKEY MOUSE 40x40 cm - więcej kolorów
W magazynie
(1 szt)
20 zł
Promocja
31 zł
–12 %
Poduszka ogrodowa MILLY INDIGO 50x30 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Promocja
33 zł
–36 %
Poduszka dekoracyjna NESSA 45x45 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Korzystne zestawy
69 zł
–7 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych GRAVES 50x50 cm, żółty
W magazynie
(>10 szt)
64 zł
Promocja
33 zł
–33 %
Poduszka dekoracyjna RORY 45x45 cm, ciemnozielona
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
34 zł
–8 %
Poduszka ogrodowa MADISON GRAPHIC 50x50 cm, pomarańczowy
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
Promocja
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa CALINO 45x45 cm, lazurowy
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna EMPARO 50x50 cm, beżowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
Wymiary
- Szerokość: 38 cm
- Długość: 38 cm
- Wysokość: 6 cm
- Gęstość: 365 g/m2
- Waga: 0,125 kg
Informacje
- Zalecamy pranie w temperaturze 30°C
- Nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej
- Poszewki nie można zdjąć
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 3560232574573 |
| ? Kolor: | Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Miętowy |
| ? Materiał: | Bawełna |
| Waga: | 0,35 kg |
| ? Rozmiar: | 40 x 40 cm |
| ? Szerokość: | 40 cm |
| ? Zapięcie: | Bez zapięcia |
| Długość: | 40 cm |
| Motyw: | Dziecięcy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
