Poduszka ogrodowa EMPARO 50x50 cm, szaro-brązowa
Produkty powiązane
21 zł
–4 %
Poduszka dekoracyjna MICKEY MOUSE 40x40 cm - więcej kolorów
W magazynie
(1 szt)
20 zł
Promocja
31 zł
–12 %
Poduszka ogrodowa MILLY INDIGO 50x30 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych CALINO 45x45 cm, jasnoszary
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Promocja
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, winna
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna LETORIN 45x45 cm, brązowy
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
33 zł
–9 %
Poduszka dekoracyjna MADISON VIEVE GREEN 50x50 cm, zielona
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych TROPELIS 45x45 cm, beżowy
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych EMPARO 50x50 cm, jasnoszary
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Promocja
33 zł
–36 %
Poduszka dekoracyjna CRUZ 45x45 cm, beżowy
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Kolor
- Szaro-brązowa
Wymiary
- Szerokość: 50 cm
- Długość: 50 cm
- Wysokość: 10 cm
Specyfikacja
- Odporny na wodę, zabrudzenia i słońce
- Z wodoodporną powłoką
- Poduszka jest zmywalna
- Do użytku na zewnątrz i wewnątrz
- Poduszka wyposażona w zapięcie na zamek błyskawiczny
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503289191 |
| ? Kolor: | Szary, Brązowy |
| ? Rozmiar poduszki: | 50 x 50 cm |
| ? Materiał: | Poliester |
| ? Szerokość: | 50 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 50 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Wodoodporny: | Tak |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
