Poduszka zewnętrzna ELAROSA 45x45 cm, kremowa
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
31 zł
–12 %
Poduszka ogrodowa MILLY INDIGO 50x30 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
31 zł
–12 %
Poduszka ogrodowa FERGUS 50x30 cm, czarna
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Podróżna poduszka MICKEY MOUSE 30x30 cm, biała
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
34 zł
–38 %
Świąteczna niebieska poduszka dekoracyjna
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Poduszka ogrodowa PLUSHIO 50x50 cm - różne warianty
W magazynie
(>10 szt)
32 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa VELPARDO 45x45 cm, kolorowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
33 zł
–12 %
Dekoracyjna poduszka RORY 45x45 cm, biała
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna JUNGARO 45x45 cm, kolorowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Okrągła poduszka dekoracyjna LONNE 40 cm, kolor zielony
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Okrągła poduszka dekoracyjna TUFO 45 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Poduszka dekoracyjna dla dzieci DINOSAURUS
W magazynie
(>10 szt)
57 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Dekoracyjna poduszka KJELD 45x45 cm, jasnoszara
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
33 zł
–3 %
Poduszka dekoracyjna CRUZ 45x45 cm, brązowa
W magazynie
(>10 szt)
32 zł
Promocja
Kod rabatowy -15%: MAJ15
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa BANARA 45x45 cm, wzorzysta
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
33 zł
–36 %
Poduszka dekoracyjna CRUZ 45x45 cm, beżowy
W magazynie
(>10 szt)
21 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Kolor
- Kremowy
- Zielony
Rozmiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
- Grubość: 8 cm
Specyfikacja
- Odporność na wodę, zabrudzenia i słońce
- Z wodoodporną warstwą
- Poduszka jest zmywalna
- Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego
- Poduszka jest wyposażona w zapięcie na zamek
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503991384 |
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| ? Materiał: | Poliester |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Kwiaty |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
