Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, winna
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
199 zł
–37 %
Czarne plastikowe krzesło KATO
W magazynie
(>10 szt)
124 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
3 + 1
od 24 zł Do –8 %
Poduszka turkusowa BOEL - wiele rozmiarów
W magazynie
(>10 szt)
od 22 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Zestaw 3 doniczek z plastikowym wnętrzem HAYDEN CAULDRON WHITE
W magazynie
(7 szt)
104 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Niebieski hamak dla 2 osób 190x150 cm
W magazynie
(>10 szt)
60 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
109 zł
–19 %
Beżowy fotel wiszący VELHO
W magazynie
(>10 szt)
88 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–9 %
Stylowy komplet torba plażowa + ręcznik HAMAM 75x150 cm ochra żółta
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka zewnętrzna ELAROSA 45x45 cm, kremowa
W magazynie
(>10 szt)
25 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
32 zł
–9 %
Poduszka ogrodowa MADISON ECO 50x50 cm, beżowa
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Okrągła poduszka dekoracyjna DORA 45 cm, żółta
W magazynie
(>10 szt)
33 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–33 %
Poduszka dekoracyjna RORY 45x45 cm, ciemnozielona
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–9 %
Poduszka dekoracyjna TAFFY 45x45 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Promocja
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–39 %
Poduszka dekoracyjna ZACH 45x45 cm, zielona
W magazynie
(1 szt)
20 zł
Korzystne zestawy
51 zł
–5 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych TROPELIS 45x45 cm, beżowy
W magazynie
(>10 szt)
48 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–14 %
Poduszka ogrodowa SOPHIE BLUE 50x50 cm, beżowa
W magazynie
(1 szt)
29 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
71 zł
–7 %
Poduszka dekoracyjna STAR OCEAN
W magazynie
(1 szt)
66 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Kolor
- Winna
Wymiary
- Szerokość: 45 cm
- Długość: 45 cm
- Wysokość: 8 cm
Specyfikacja
- Odporna na wodę, zabrudzenia i słońce
- Z wodoodporną warstwą
- Poduszka jest zmywalna
- Do użytku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz
- Poduszka jest wyposażona w zapięcie na zamek błyskawiczny
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503326810 |
| ? Kolor: | Bordowy |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 45 cm |
| ? Materiał: | Poliester |
| Waga: | 0,4 kg |
| ? Szerokość: | 45 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 45 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Wodoodporny: | Tak |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
