Poduszka zewnętrzna EMPARO 50x50 cm, pomarańczowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% poliester
Kolor
- Pomarańczowy
Wymiary
- Szerokość: 50 cm
- Długość: 50 cm
- Wysokość: 10 cm
Specyfikacja
- Odporna na wodę, zanieczyszczenia i słońce
- Z powłoką wodoodporną
- Poduszka jest zmywalna
- Do użytku zewnętrznego i wewnętrznego
- Poduszka posiada zapięcie na suwak
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
Często pytacie 🙋
Czy naprawdę jest odporny na deszcz i słońce?
Tak, poduszka ma warstwę wodoodporną, która chroni przed deszczem i promieniowaniem słonecznym. Oznacza to, że płyny nie wsiąkają, a kolory nie blakną. Wskazówka: Dla dłuższej żywotności schowaj ją pod dach podczas dłuższego deszczu.
Jak często należy go czyścić i jak to zrobić?
Wystarczy od czasu do czasu przetrzeć wilgotną ściereczką. Warstwa wodoodporna zapewnia, że zabrudzenia pozostają na powierzchni. Wskazówka: Dla dokładniejszej pielęgnacji użyj delikatnego roztworu mydlanego.
Czy włókna się splątają lub kolor wyblaknie?
Włókna poliestrowe są mocne i odporne na splątanie. Kolor jest trwały dzięki specjalnej powłoce chroniącej przed promieniowaniem UV. Wskazówka: Gdy nie używasz poduszki, schowaj ją w zacienione miejsce.
Czy można prać w pralce?
Pokrowiec jest zdejmowalny i zmywalny, ale nie zalecamy prania w pralce, aby zachować warstwę wodoodporną. Wskazówka: Jeśli potrzebujesz usunąć większe plamy, użyj prania ręcznego i pozostaw do swobodnego wyschnięcia.
Czy nie będą się na nim gromadzić zabrudzenia?
Dzięki warstwie wodoodpornej zabrudzenia łatwo zmywają się wodą lub ścierają. Wskazówka: Po większym zabrudzeniu łatwo wyczyścisz go ściereczką namoczoną w czystej wodzie.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 8714503961936 |
| ? Kolor: | Pomarańczowy |
| ? Rozmiar poduszki: | 50 x 50 cm |
| ? Materiał: | Poliester |
| Waga: | 0,48 kg |
| ? Szerokość: | 50 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 50 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Wodoodporny: | Tak |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
