Bawełniana pościel DENYX biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Niezmiennie najbardziej rozpowszechnionym materiałem na pościel jest bawełna. Klienci doceniają jej wspaniałe właściwości oraz dostępność cenową. Bawełna jest oddychająca, miękka i doskonale odprowadza wilgoć, dlatego nadaje się również dla osób, które pocą się więcej w nocy. Możliwą wadą jest jej gniecenie się i konieczność prasowania. Bawełna, przetestowana przez lata, jest naturalnym włóknem pozyskiwanym z bawełnicy, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 120 g/m2
Kolor
- Biały
Właściwości
- Jednobarwny motyw
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta)
- Pościel należy prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i barwy pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania według wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. powłoka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. powłoka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. powłoka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 120 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
