Bawełniana pościel ŻYRAFA pomarańczowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel bawełniana
Niezaprzeczalnie najpopularniejszym materiałem na pościel jest bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości oraz przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i świetnie odprowadza wilgoć. Doskonale nadaje się również dla osób, które bardziej się pocą w nocy. Możliwą wadą jest jej gniecienie i konieczność prasowania. Bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełnicy, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 135 g/m2
Kolor
- Pomarańczowy
- Żółty
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie pościeli
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniom materiału i blaknięciu kolorów
Opakowanie tej pościeli zawiera:
- 1 szt. kołdry 140 x 200 cm
- 1 szt. poduszki 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel dziecięca |
|---|---|
| ? Kolor: | Czerwony, Pomarańczowy |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| Motyw pościeli: | Zwierzęta, Dziecięcy |
| Uwielbiane przez dzieci: | Tak |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
