Pościel bawełniana ŻYRAFA zielona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Bawełna z pewnością jest najpopularniejszym i najpowszechniejszym materiałem pościelowym. Klienci docenią jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Jest więc odpowiednia także dla osób, które nadmiernie się pocą w nocy. Możliwą wadą jest jej gniecenie i konieczność prasowania. Przez lata sprawdzana bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z roślin bawełnianych, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 135 g /m2
Kolor
- Zielony
- Żółty
Właściwości
- Zalecane pranie: raz w tygodniu, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel należy prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Opakowanie tej pościeli zawiera:
- 1 szt. kołdry 90 x 135 cm
- 1 szt. poduszki 45 x 65 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel dziecięca |
|---|---|
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 90 x 135 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 65 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki (magiel) |
| Bez prasowania: | Nie |
| Motyw pościeli: | Obrazki |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
