Poszewka na poduszkę Atlas Grádl biała prążek 4 mm czesana bawełna
Produkty powiązane
Promocja
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 60 zł Do –21 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE szampański - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 50 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Biała poszewka na poduszkę guziki
W magazynie
(>10 szt)
od 21 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
93 zł
–27 %
Luksusowa satynowa pościel hotelowa damaszek biała
W magazynie
(>10 szt)
67 zł
Promocja
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
155 zł
–22 %
Pościel z kory LUX szara zakładka
W magazynie
(>10 szt)
120 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Pościel hotelowa z mikrofibry JASMINE szampański - pasek 2 cm, hotelowa zakładka
W magazynie
(>10 szt)
55 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 55 zł Do –5 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE biała - pasek 2 cm, hotelowa kieszeń
W magazynie
(>10 szt)
od 55 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
52 zł
–11 %
Pościel hotelowa z mikrofibry JASMINE PURE ciemnoniebieska - pasek 1 cm
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 52 zł Do –16 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE ciemnozielona - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 48 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE PURE jasnobrązowa - pasek 1 cm, hotelowa kieszeń
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Biała poszewka na poduszkę zakładka
W magazynie
(>10 szt)
od 21 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
121 zł
–24 %
Pościel bawełniana LUX szara, zakładka
W magazynie
(>10 szt)
91 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
od 52 zł Do –11 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE pistacjowa - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 48 zł
Wyprzedaż
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
86 zł
–9 %
Pościel hotelowa ATLAS GRÁDL STANDARD biała - 3 cm pasek czesana bawełna
W magazynie
(>10 szt)
78 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
od 55 zł Do –5 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE beżowa - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 55 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
ULUBIONY WZÓR
od 52 zł Do –10 %
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE miętowa - pasek 2 cm
W magazynie
(>10 szt)
od 49 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Hotelowa pościel z mikrofibry JASMINE PURE jasnoniebieska - pasek 1 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel hotelowa |
|---|---|
| EAN: | 8596605023879 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 95 °C |
| Waga: | 0,15 kg |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Cena: | Do 50 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
