Luksusowa satynowa pościel hotelowa damaszek biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Niezmiennie i najbardziej popularnym materiałem pościelowym jest bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i dostępność cenową. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Jest zatem odpowiednia również dla osób, które bardziej się pocą w nocy. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Latami sprawdzona bawełna to naturalne włókno uzyskiwane z bawełnicy, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Waga: 200 g/m2
Kolor
- Biały
Właściwości
- Minimalistyczny jednokolorowy motyw
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 60 °C (wg etykiety producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj środka do prania odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i wyblaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. powłoka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. powłoka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel hotelowa |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 200 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Cena: | Powyżej 90 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
