Pościel z kory DANDELION BLEND szara
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Krepowa pościel
Praktyczny materiał, który ma te same właściwości co bawełna, ale nie wymaga prasowania. Krep to idealny materiał dla dzieci i dorosłych w każdej porze roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi. Jest odpowiedni także dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane nawet na typowo pofałdowanej powierzchni. Marszczona powierzchnia to rezultat delikatnej obróbki bawełny przy zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 80% bawełna | 20% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 110 g/m2
Kolor
- Szary
- Biały
Właściwości
- Romantyczny motyw dmuchawców
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zamkniętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | 0710535826739 |
| ? Kolor: | Biały, Szary |
| ? Gramatura: | 100 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| Cena: | 50 - 90 zł |
| Motyw pościeli: | Kwiaty, Natura |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
