Krepa pościel DENYX szara hotelowa kieszeń
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Krepa pościel
Praktyczny materiał, który wyróżnia się takimi samymi właściwościami jak bawełna bez konieczności prasowania. Krepa jest idealnym materiałem dla dzieci i dorosłych w każdej porze roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest odpowiednia również dla alergików. Łatwa w pielęgnacji, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane nawet na typowo pomarszczonej powierzchni. Falistą powierzchnię uzyskano poprzez delikatne wykończenie bawełny, z pełnym zachowaniem jej właściwości.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 130 g/m2
Kolor
- Szary
Właściwości
- Jednokolorowy motyw
- Zapięcie hotelowa kieszeń
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1 raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | 0710535827026 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Gramatura: | 130 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Zakładka |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
