Bawełniane prześcieradło SLUB 140x240 cm szaro-beżowe, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniane prześcieradło
Klasyczne i wciąż poszukiwane bawełniane prześcieradło jest w 100% naturalne i delikatne dla skóry. Cieszy się popularnością dzięki swojej lekkości, przewiewności i łatwej pielęgnacji. Włókna, przy odpowiedniej pielęgnacji, pozostają długo jak nowe, jedyną wadą jest konieczność prasowania. Idealny wybór do przedszkoli, hoteli i różnych typów obiektów zakwaterowania.
Materiał
- 100% bawełna
Rozmiar
- 140 x 240 cm
Kolor
- Szaro-beżowy
Właściwości
- Prześcieradło nie jest napinające
- Prześcieradło jest bez gumki
- Zalecana temperatura prania: 40 °C - 60 °C (wg etykiety producenta prześcieradła)
- Zalecane pranie: co tydzień, minimum 1x na 14 dni
- Prześcieradło można suszyć w suszarce na niskie temperatury
- Przy pierwszym praniu prać oddzielnie!
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 140 x 240 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła bawełniane 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN: | 710535826487 |
| ? Kolor: | Szary, Beżowy |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 - 60 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 240 cm |
| Z gumką: | Nie |
| Elastyczne: | Nie |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko pojedyncze |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
