Bawełniane prześcieradło kremowe 140x240 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniane prześcieradło
Klasyczne i wciąż poszukiwane prześcieradło z mieszanki bawełny z udziałem 80% bawełny i 20% poliestru jest przyjemne w dotyku i delikatne dla skóry. Popularne dzięki swojej lekkości, przewiewności oraz jednocześnie większej trwałości dzięki domieszce poliestru. Materiał, przy odpowiedniej pielęgnacji, długo zachowuje swój kształt i kolor, a w porównaniu do czystej bawełny jest mniej podatny na zagniecenia i łatwiejszy w utrzymaniu. Idealny wybór do przedszkoli, hoteli i różnych rodzajów obiektów noclegowych.
Materiał
- 80% bawełna | 20% poliester
Rozmiar
- 140 x 240 cm
Kolor
- Kremowy
Właściwości
- Prześcieradło nie jest napinające
- Prześcieradło jest bez gumki
- Zalecana temperatura prania: 40 °C - 60 °C (zgodnie z etykietą producenta prześcieradła)
- Zalecane pranie: co tydzień, co najmniej raz na 14 dni
- Prześcieradło można suszyć w suszarce na niskich temperaturach
- Przy pierwszym praniu należy prać oddzielnie!
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradło 140 x 240 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła bawełniane 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN: | 08596605042740 |
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 - 60 °C |
| Waga: | 0,45 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 240 cm |
| Z gumką: | Nie |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Elastyczne: | Nie |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko pojedyncze |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
