Prześcieradło jersey ALVORA ciemny brąz 180 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Prześcieradło z dżerseju
Niezbędny element nowoczesnych sypialni, miękkie, ale trwałe prześcieradła z dżerseju. Szukasz kompromisu pomiędzy bawełnianą płachtą a prześcieradłem frotte?! Materiał dżersejowy jest wysokiej jakości i może pochwalić się długą żywotnością. Nawet po częstym praniu w odpowiednich warunkach nie traci swojej barwy. Można go łączyć ze wszystkimi rodzajami pościeli, nie wymaga prasowania, a po wysuszeniu wystarczy złożyć.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 140 g/m2
Kolor
- Ciemny brąz
Rozmiar
- 180 x 200 cm
Właściwości
- Doskonała chłonność i trwałość kolorów
- Nie wymaga prasowania
- Obszyte gumą na całym obwodzie prześcieradła
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm
Często pytacie 🙋
Jak dbać o prześcieradło jersey, aby służyło jak najdłużej?
Prześcieradło jersey prać w 40 °C z delikatnym środkiem żelowym. Nie używać płynu do płukania ani wybielaczy – mogą zmniejszyć elastyczność i przewiewność. Po praniu wstrząsnąć i suszyć swobodnie lub w suszarce na niskiej temperaturze. Nie trzeba prasować, materiał się nie gniecie.
Wskazówka: Prać oddzielnie od innych kolorów i zawsze przestrzegać zaleceń na etykiecie.
Jak często należy prać prześcieradło?
Prześcieradło zmieniać najlepiej co 14 dni, przy nadmiernym poceniu lub u alergików częściej. Pranie raz w tygodniu jest optymalne dla zachowania higieny i świeżości.
Wskazówka: Jeśli prześcieradło używane jest codziennie, pralka powinna być ustawiona na delikatny program, aby tkanina się nie przecierała.
Czy prześcieradło jersey może wyblaknąć podczas prania?
Kolory prześcieradła pozostaną trwałe, jeśli prać je w niskich temperaturach z środkami do kolorowych tkanin i oddzielnie od innych kolorów.
Wskazówka: Przed pierwszym użyciem prześcieradło wyprać w 30–40 °C, aby usunąć resztki z produkcji.
Co zrobić, gdy prześcieradło straci elastyczność?
Utrata elastyczności może być spowodowana używaniem płynu do płukania lub praniem w wysokich temperaturach. Przywrócić elastyczność można, piorąc prześcieradło bez płynu do płukania w zalecanych temperaturach.
Wskazówka: Suszyć na powietrzu, aby włókna naturalnie się rozluźniły.
Czy prześcieradło jersey jest odpowiednie dla alergików?
Dzięki przewiewnemu i delikatnemu materiałowi prześcieradło jersey jest odpowiednie także dla alergików. Regularne pranie usuwa roztocza i alergeny.
Wskazówka: Dla zapewnienia środowiska hipoalergicznego prać prześcieradło co najmniej raz w tygodniu.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey 180 x 200 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Gramatura: | 140 g/m2 |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 1 kg |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Cena: | 58 - 250 zł |
| Długość: | 200 cm |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 25 cm |
| Typ: | Na łóżko podwójne |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
