Ciemnoszare aksamitne krzesło do jadalni IMOLA
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -15%: MAJ15
204 zł
–14 %
Ciemnoszare aksamitne krzesło BORA
W magazynie
(>10 szt)
174 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -15%: MAJ15
223 zł
–27 %
Szare krzesło do kuchni LAVA aksamitne z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
162 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -15%: MAJ15
223 zł
–34 %
3463_4-SIMPLE/LAVA-SIMY02
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Miętowe welurowe krzesło LAVA AQUA MINT
W magazynie
(>10 szt)
138 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -15%: MAJ15
199 zł
–9 %
Czarne aksamitne krzesło BORA
W magazynie
(>10 szt)
180 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
223 zł
–26 %
Brązowe krzesło do kuchni LAVA aksamitne
W magazynie
(>10 szt)
163 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
Jasnozielone aksamitowe krzesło LAVA
W magazynie
(>10 szt)
138 zł
Produkt Polski 🇵🇱
Kod rabatowy -15%: MAJ15
223 zł
–12 %
Niebieskie krzesło do kuchni LAVA aksamitne z czarnymi nogami
W magazynie
(5 szt)
196 zł
Promocja
216 zł
–26 %
Czarne krzesło do kuchni LIBRA aksamitne z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
159 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
206 zł
–30 %
Ciemnozielone krzesło do kuchni LIBRA aksamitne z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
143 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
216 zł
–34 %
Szare krzesło do kuchni LIBRA aksamitne z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
142 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
216 zł
–31 %
Ciemnoszare krzesło do kuchni LIBRA aksamitne
W magazynie
(>10 szt)
147 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
204 zł
–25 %
Kremowe krzesło do kuchni LAVA aksamitne
W magazynie
(>10 szt)
152 zł
Kod rabatowy -15%: MAJ15
449 zł
–7 %
Obrotowe krzesło do jadalni JORK360 VELVET, beżowe
W magazynie
(>10 szt)
415 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Welurowa tkanina: Ciemnoszara
- Metal: Czarny
Wymiary
- Szerokość: 48,5 cm
- Szerokość siedziska: 46 cm
- Głębokość: 61 cm
- Głębokość siedzenia: 46 cm
- Wysokość: 93,5 cm
- Wysokość siedzenia: 49,5 cm
- Wysokość siedziska: 7 cm
- Waga: 5,2 kg
- Udźwig: 120 kg
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Aksamitne krzesła do jadalni |
|---|---|
| EAN: | 5903332068111 |
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 5,2 kg |
| ? Szerokość: | 48,5 cm |
| Wysokość: | 93,5 cm |
| Głębokość: | 61 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość siedziska: | 49,5 cm |
| Wzór: | Dwukolorowy |
Kod rabatowy -15%: MAJ15
309 zł
–11 %
Zielone aksamitne krzesło do jadalni IMOLA
W magazynie
(5 szt)
272 zł
206 zł
–8 %
Ciemnoszare krzesło do kuchni TURIN aksamitne z czarnymi nogami
W magazynie
(1 szt)
188 zł
Promocja
Produkt Polski 🇵🇱
171 zł
–1 %
Czarne aksamitne krzesło COMO z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
168 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
