1x ręcznik biały COMFORT + 2x ręcznik biały COMFORT
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 500 g/m2
Kolor
- Biały
Wymiary
- Ręcznik: 50 x 100 cm
- Ręcznik kąpielowy: 70 x 140 cm
Specyfikacja
- Z elegancką bordiurą
- Z pętelką
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. w 90 °C
- Suszenie w suszarce na średniej temperaturze
- Nie prać z odzieżą posiadającą zamki i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie zaleca się stosować płynu do płukania
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Atrakcyjne zestawy ręczników |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 500 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 90 °C |
| ? Rozmiar: | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Wysoka gramatura: | Tak |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru |
| Zestaw: | Tak |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
