1x ręcznik kąpielowy BAMBOO fioletowy + 2x ręcznik BAMBOO fioletowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 70% włókno bambusowe | 30% bawełna
- Gramatura: 500 g/m2
Kolor
- Fioletowy
Rozmiar
- Ręcznik: 50 x 90 cm
- Ręcznik kąpielowy: 70 x 140 cm
Specyfikacja
- Z elegancką bordiurą
- Z pętelką do wieszania
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. w 60 °C
- Suszenie w suszarce w średniej temperaturze
- Nie prać z odzieżą, która ma zamki błyskawiczne i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej delikatności, miękkości i chłonności nie jest zalecane używanie płynu zmiękczającego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Atrakcyjne zestawy ręczników |
|---|---|
| ? Kolor: | Fioletowy |
| ? Gramatura: | 500 g/m2 |
| ? Materiał: | 70% bambusowe włókno | 30% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| ? Rozmiar: | 50 x 90 cm, 70 x 140 cm |
| Wysoka gramatura: | Tak |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
